اخبار سیاسی

اظهارات همسر ایکاردی درباره بریده شدن پای مائورو، واکنش ماروتا به تمدید قرارداد شماره 9

مدیر برنامه های ایکاردی در برنامه ای تلویزیونی درباره آخرین وضعیت این بازیکن شرح داد.

25 خرداد 1398

اظهارنظر عجیب واعظی، قولی برای پرداخت خسارت سیل در سال جاری نمی دهم

به گزارش خبرنگاران، محمود واعظی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران خوزستان که در راستای آنالیز خسارت های ناشی از سیل در این استان برگزار گردید، بیان کرد: وقتی دستمان خالی است و نمی توانیم جوابگوی همه نیازهای مردم در مناطق بحرانی باشیم حداقل باید...

15 خرداد 1398

طرح تمدید مهلت جدایی انگلیس از اتحادیه اروپا، در مجلس این کشور رد شد

طرحی که حزب کارگر انگلیس و حزب حاکم محافظه کار به صورت مشترک برای تمدید مهلت خروج این کشور از اتحادیه اروپا پیشنهاد نموده بودند در مجلس عوام انگلیس رد شد.

15 خرداد 1398

تجلیل از فعالان حوزه بهداشت روان کرمان

در اولین همایش بزرگ روانشناسان و مشاوران استان کرمان از روانشناسان و مشاوران برتر حوزه بهداشت روان تجلیل شد.

12 خرداد 1398

رستم وندی در جمع خبرنگاران عنوان کرد: بسیاری از افراد، فساد در کشور را بالا می دانند

معاون وزیر کشور گفت: 50 درصد از مخاطبان یک جامعه آماری اعلام کردند، میزان فساد بالا است.

9 خرداد 1398

متیس: روسیه کوشش کرد در انتخابات کنگره مداخله کند!

وزیر دفاع آمریکا روسیه را به کوشش برای مداخله در انتخابات میان دوره ای کنگره متهم کرد و گفت مسکو به چنین کوشش هایی ادامه می دهد.

8 اردیبهشت 1398

استاندار گیلان از چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان بازدید کرد

به گزارش خبرنگاران، استاندار گیلان عصر دوشنبه در پنجمین روز از هفته کتاب به همراه جمعی از مسئولان استانی از چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان بازدید کرد.

21 فروردین 1398

سعادتمند: سرپرست فدراسیون والیبال نخواهم شد، المپیاد استعدادهای ورزشی بدون ما هم باید اجرا گردد

مدیرکل دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد که سرپرست هیچ فدراسیونی از جمله والیبال نخواهد شد.

18 فروردین 1398

گردشگری صنعت شکننده ای است

یک مدرس دانشگاه اظهار کرد: دولتمردان هر کشوری برای در امان نگه داشتن صنعت گردشگری از نوسانات مختلف بین المللی، اقدامات و برنامه های گوناگونی در نظر می گیرند.

12 فروردین 1398

چادرنشینان صحرا؛ حکایت همچنان باقی است

ایل چادرنشین صحرا؛ مردمانی با هیبت که پینه دست هایشان نشانی از چرخ زندگی است و در شرجی تابستان و در سرمای زمستان سیاه چادرشان به دامن صحرا صفا می دهد.

18 اسفند 1397

مسائل زیادی درباره برگزیت هنوز باقی مانده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، نشست 2 روزه سران اتحادیه اروپا بدون هرگونه پیشرفتی درباره توافق بروکسل با لندن پیرامون خروج انگلیس از این اتحادیه موسوم به برگزیت به کار خود سرانجام داد.

5 اسفند 1397

چهاردهمین نشست سرپرستان استانی خبرگزاری مهر شروع شد

به گزارش خبرنگاران، چهاردهمین نشست سرپرستان استانی خبرنگاران، با شعار رسانه مردمی، جریان سازی، اثرگذاری صبح چهارشنبه در محل خبرنگاران شروع شد.

28 بهمن 1397

اجرای طرح نوسازی بافت های فرسوده در پهنه شرقی و غربی کرج

علیرضا عاقلی در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص اجرای طرح های نوسازی بافت های فرسوده شهری کرج اعلام کرد: این طرح ها در قالب اجرای پروژه هایی پیشگام در دو پهنه شرقی و غربی شهر اجرایی می گردد که در مجموع مساحت 27 هزار و 363 مترمربع از کرج را در برمی گیرد.

9 بهمن 1397

حمایت ظریف از برطرف فیلترینگ توئیتر در ایران

وزیر امور خارجه کشورمان با حمایت از برطرف فیلترینگ شبکه اجتماعی توئیتر گفت: احساس می کنم حضور گسترده تر کاربران واقعی ایرانی در این شبکه اجتماعی می تواند پادزهری در برابر حضور هماهنگ گردیده و بعضا فیک برخی از کاربران توئیتر که علیه ایران در این شبکه...

21 آبان 1397

یزدی ها ساکشان را می بندند یا نه؟

فلات مرکزی ایران به طور عام و استان کویری یزد به صورت خاص برای بقا و ادامه حیات و حفظ سرمایه های خود احتیاج ضروری به انتقال آب آن هم از نوع پایدار دارد و یزدی ها در همین راستا با تاسیس یک شرکت تعاونی سعی دارند با جلب اعتماد مردم، آب را از دریای عمان به مرکز...

30 مهر 1397

قوامی: نقدینگی از سال 57 تا به امروز، 6600 برابر گردیده است

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: نقدینگی در سال 57 ، 250 میلیارد تومان بوده است در حالی که امروز یک میلیون و650 هزار میلیارد تومان است. مهم ترین دلیل رشد نقدینگی نیز کسری بودجه دولت ها بوده است.

14 مهر 1397

نمایندگان به طور منظم در کمیسیون ها شرکت نمایند

به گزارش خبرنگاران، علی مطهری در سرانجام جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به دو جلسه ای بودن مجلس در هفته جاری، خطاب به نمایندگان اظهارداشت: بعدازظهر امروز نیز جلسه کمیسیون ها برقرار است و همه نمایندگان شرکت نمایند؛ به خصوص اینکه رهبر معظم انقلاب در رابطه...

3 مهر 1397

اهمیت نهایی شدن پروژه خط سوم انتقال برق میان ایران و ارمنستان

در دیدار معاون وزیر نیرو کشورمان با وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان بر اهمیت نهایی شدن خط سوم انتقال برق میان ایران و ارمنستان تاکید شد.

17 شهریور 1397

کشورهای جهان اطلاعات دقیقی از ظرفیت اقتصادی ایران ندارند

علی نجفی خوشرودی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به بی‌اثر بودن تحریم های ایالات متحده آمریکا در دهه‌های گذشته تاکنون اظهار داشت: اثرات روانی تحریم های جدید آمریکا از چند ماه قبل و زمان خروج آمریکا از برجام...

22 مرداد 1397