اخبار سیاسی

سفر وزیر دفاع ترکیه به شانلی اورفا در مرز سوریه

وزیر دفاع ترکیه برای بازدید از نقاط مرزی با سوریه به استان شانلی اورفا سفر کرد.

21 شهریور 1398

پول آرژانتین در یک روز بیش از 15 درصد سقوط کرد

ارزش پزو آرژانتین پس از انتخابات اولیه این کشور به پایین ترین سطح تاریخ خود رسید.

18 شهریور 1398

کوشش السیسی برای مصادره توافقات سودانی ها به نفع خود

نشست نمایندگان ائتلاف قوی الحریة و التغییر(احزاب آزادی و تغییر) و جبهه الثوره سودان تحت نظارت مصر امروز شنبه در قاهره برگزار می گردد.

16 شهریور 1398

دیدار از آخرین شانگریلا (بوتان)

درباره بوتان!بوتان کشوری است کوچک در جنوب آسیا که در ارتفاعات هیمالیا و در بین کشورهای چین، هند و در شرق نپال، قرار گرفته است. مساحت این کشور 47000 کیلومتر مربع است. وسعت بوتان تقریبا دو برابر استان زنجان است و از نظر وسعت صد و سی و پنجمین کشور دنیا محسوب...

14 شهریور 1398

سقوط امپراتوری اقتصاددانان

غرب همچنان خود را به عنوان حامل تمدن جهانی می بیند که در آن غیرغرب، چیزی جز یک شاخص فرهنگی لنگ نیست. در خود غرب اقتدار اقتصاد تقلیل یافته است، اما این اتفاق به رغبت غرب برای صدور تمدن خود لطمه نزده است.

3 شهریور 1398

برایان دی پالما رمان طنز سیاسی می نویسد

برایان دی پالما از کارگردانان سرشناس تاریخ سینما، برای نخستین بار قصد نگارش و انتشار یک رمان را دارد.رمانی که ننوشته شده اسکور سیزی ستایشش نموده است.

1 شهریور 1398

مالک جدید شبکه تلویزیونی گرجستانی توهین کننده به پوتین معرفی گردید

یکی از تجار معروف گرجستانی به عنوان مالک جدید شبکه تلویزیونی روستاوی 2 معرفی گردید.

1 شهریور 1398

معاون کمیسیون اروپا: مذاکره کننده های انگلیسی مثل احمق ها دور خودشان می چرخند

تیمرمنس معاون کمیسیون اروپا گفت دولت انگلیس برخلاف ظاهرش، فاقد نبوغ است و هیچ برنامه ای برای خروج از اتحادیه اروپا ندارد.

30 مرداد 1398

آمریکا دخالت نکند می توان به توافق با مخالفان امید داشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا دور جدید مذاکرات میان مقامات ونزوئلا و مخالفان دولت در بارابادوس را امیدوار کننده خواند.

24 مرداد 1398

ماندن جمهوری اسلامی در برجام فرصتی به دیپلماسی بود، ایران تردیدی در اجرای حقوق خود ندارد، گام های ایران در قبال توافق هسته ای به تناسب رفتار طرفین بود

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به تشریح جزییات گام های اول و دوم ایران در قبال بدعهدی اروپا در برجام پرداخت.

24 مرداد 1398

جانسون همچنان بخت اول نخست وزیری انگلیس است

به گزارش خبرنگاران، نتیجه نظرسنجی منتشرشده در روزنامه تایمز نشان می دهد که بوریس جانسون از حمایت 74 درصد اعضای حزب محافظه کار انگلیس برخوردار است. این در حالی است که تنها 26 درصد اعضای این حزب از جرمی هانت به عنوان رهبر آینده حزب حمایت می نمایند.

23 مرداد 1398

تصویر مرگ کودک مهاجر و پدرش در مرز مکزیک- آمریکا

انتشار تصاویری از پیکرهای یک مرد مهاجر و دختر خردسالش در آب های بخشی از مرز آمریکا با مکزیک بار دیگر به سوژه رسانه ها تبدیل شد و دنیا را شوکه کرد.

19 مرداد 1398

خبرنگاران استاندار گیلان: امنیت سرمایه گذاری تقویت گردد

رشت - خبرنگاران - استاندار گیلان با اشاره به موضوع سرمایه گذاری، کمبود امنیت سرمایه گذار را نه فقط مربوط به شهرداری ها بلکه به همه ارگان های حاکمیتی مربوط دانست و خواهان تقویت این مهم شد.

15 مرداد 1398

وضعیت پاسخگویی سامانه 2020مخابرات منطقه قم بررسی شد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با حضور در مرکز 2020 مخابرات منطقه قم ، ضمن مصاحبه با مشتریان و پاسخگویان، نحوه پاسخگویی و میزان رضایت مردم را بررسی کرد.

15 مرداد 1398

آغاز فراخوان شناسایی شرکت های همکار برای اجرای طرح تحول پست

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست از اعلان عمومی نخستین فراخوان های شناسایی شرکت های همکار، در راستای اجرای طرح تحول پست با رویکرد پلتفرمی خبر داد.

12 مرداد 1398

ویژگی های جدید و جذاب اندروید پای گوگل

خبرنگاران - ترجمه از محمد کاملان: اندروید نسخه 9.0 که با نام اندروید پای شناخته می گردد را در بین چندین نسخه اخیر اندروید به عنوان یکی از شاخص ترین نسخه های اندروید می شناسیم. دلیل این امر نیز ویژگی های جدیدی است که گوگل با اندروید پای برای کاربران به ارمغان...

11 مرداد 1398

فراخواندن سفیر سودان در دوحه صحت ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، لؤلؤه الخاطر سخنگوی وزارت خارجه قطر در شبکه اجتماعی توئیتر نسبت به خبر فراخواندن سفیر سودان در دوحه واکنش نشان داد.

6 مرداد 1398

آذربایجان دورنمای حل و فصل مناقشه قره باغ را چگونه می بیند؟

وزیر امور خارجه آذربایجان، دورنمای حل و فصل مناقشه قره باغ کوهستانی را در صورت وجود اراده سیاسی لازم از سوی دولت جدید ارمنستان و ادامه تماس های مرتب بین مقامات باکو و ایروان، ممکن ارزیابی نموده است.

5 مرداد 1398

لزوم هم افزایی بیشتر دستگاه های مرتبط با جابه جایی کالا در چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان بر هم افزایی دستگاه های مرتبط جریان بار و کالا همچون گمرک، حمل و نقل پایانه ها، شرکت پخش فرآورده های نفتی، گمرک تاکید نمود و گفت: این هم افزایی می تواند رونق محور شرق و اقتصاد دریامحور کشور را نیز ارتقا بخشد.

4 مرداد 1398

حزب مودی در انتخابات هند پیروز شد

حزب بی جی پی هند تا این لحظه توانست با تصاحب 343 کرسی از 542 کرسی مجلس هند، پیروز قاطع انتخابات گردد.

3 مرداد 1398
تعداد: (60)