مرورگر اپرا حالت تاریک را در هر صفحه وب اعمال می نماید

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، اگر به دنبال تزریق کمی تاریکی در مرورگر وب خود در دستگاه های اندرویدی هستید ، نسخه 55 مرورگر Opera راه حلی برای شما دارد.

مرورگر اپرا حالت تاریک را در هر صفحه وب اعمال می نماید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این روزها استفاده از حالت تاریک بین بسیاری از کاربران رایج شده است. در این به روزرسانی جدید، همراه با رابط تیره ، می توان به بخش های سفید صفحات وب ظاهری تیره بخشید.

می توانید شرایط رنگ را به صورت دستی تغییر دهید و حالت تاریک را برای فعال کردن در زمان های تعیین برای کاهش نور آبی ، تنظیم کنید. همچنین این به روزرسانی جدید به شما امکان می دهد صفحه کلید روی صفحه را کم نور کنید، اما بهتر است نباید فراموش کنید که این ویژگی آزمایشی است و به شکل بالقوه باگ هایی دارد.

مدیر محصولات اندرویدی اپرا استفان استرنلوند گفت: این ویژگی ها بر اساس تغییرات نور در نروژ به ذهن طراحان بومی خطور کرد. جالب است بدانید که با چند ساعت تابش نور خورشید در هر روز اکثر تنظیمات روشنایی اتوماتیک دستگاههای امروزی نمی توانند به اندازه کافی تاریک شوند و اغلب اوقات ریتم شبانه روزی همه را مختل می نمایند.

وی ادامه داد: ما تصمیم گرفتیم تا با مرورگر خود این مسئله را رفع کنیم. این نسخه از اپرا به شما امکان می دهد تا نور آبی را سرکوب نموده و به سمت تاریکی برویم.

منبع: انتخاب

به "مرورگر اپرا حالت تاریک را در هر صفحه وب اعمال می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرورگر اپرا حالت تاریک را در هر صفحه وب اعمال می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید