پهبادهای آلفابت عازم اروپا شدند ، از یاری به کسب و کارهای محلی تا تسریع تحویل کالاها

شرکت آلفابت تعدادی پهباد را راهی اروپا کرد. قرار است این پهبادها کار خود را از زمستان در فنلاند شروع نمایند. هدف اصلی این پهبادها ارائه سفارشات مشتریان خواهد بود.

پهبادهای آلفابت عازم اروپا شدند ، از یاری به کسب و کارهای محلی تا تسریع تحویل کالاها

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شرکت فراوری پهباد وینگ که یک شرکت تحویل کالا به واسطه پهبادها و از زیرمجموعه های آلفابت است خاطرنشان کرد که از خاتمه زمستان و اوایل بهار 2019 میلادی سیستم ارائه خدمات را در منطقه هلسینکی فنلاند و دیگر نقاط اروپا راه اندازی خواهد نمود.

با توجه به اطلاعات مندرج در وبسایت وینگ، طی 18 ماه گذشته آزمایشات متعددی در مورد پهبادها در جنوب شرقی استرالیا صورت گرفته است و قرار است این پهبادها با کسب و کارهای محلی همکاری نموده و غذا، نوشیدنی ها، دارو و لوازم خانگی را تحویل دهند.

اما آلفابت تنها شرکتی نیست که سیستم های تحویل به وسیله پهبادها را توسعه می دهد. در سال 2016، مدیران آمازون خاطرنشان کردند که پهبادها میتوانند ظرف 30 دقیقه سفارشات را ارائه دهند. آمازون در همین سال یک برنامه آزمایشی در انگلستان را شروع کرد و در سال گذشته اولین تحویل عمومی پهبادهای خود را در ایالات متحده آزمود. در ماه اوت نیز اوبر گفت که قصد آزمودن پهبادها را دارد.

وینگ می گوید آزاد شدن پرواز پهبادها به تجارت کسب و کارهای محلی یاری شایانی می نماید و اجازه می دهد تا کسب و کارهای کوچک در زمانی کوتاه، مشتریان متعددی پیدا نمایند و البته مشتریان نیز کالاهای دلخواهشان را سریعتر تحویل بگیرند.

این شرکت در بیانیه ای در سایت خود گفت: فنلاند از لحاظ بین المللی برای پیشبرد فناوری های جدید شناخته شده است و ما منتظر و مشتاقیم با جامعه و کسب و کارهای محلی همکاری کنیم.

منبع: انتخاب

به "پهبادهای آلفابت عازم اروپا شدند ، از یاری به کسب و کارهای محلی تا تسریع تحویل کالاها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پهبادهای آلفابت عازم اروپا شدند ، از یاری به کسب و کارهای محلی تا تسریع تحویل کالاها"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید