راه زیادی در راستا تکریم مقام کارگر پیش روی جامعه به ویژه مسئولان است

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی طی بیانیه ای روز کارگر را به این قشر ارزشمند جامعه تبریک گفت.

راه زیادی در راستا تکریم مقام کارگر پیش روی جامعه به ویژه مسئولان است

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ عینک آفتابی شیک به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی طی بیانیه ای روز کارگر را به این قشر ارزشمند جامعه تبریک گفت.

شروح این بیانیه به توضیح ذیل است:

استقلال ملت و کشور، به کوشش و زحمت کارگران بستگى دارد. (رهبر حکیم انقلاب)

کارگر به عنوان شریف ترین قشر اجتماعی و اصلی ترین عنصر در فراوری و خودکفایی مالی، دارای جایگاهی رفیع و بی بدیل در جامعه و اقتصاد کشورمان است.

قشر کارگر در طول سال های پس از انقلاب اسلامی همیشه در خط مقدم اقشار وفادار به انقلاب اسلامی بوده که کوشش های خستگی ناپذیر آنها در عرصه فراوری و شهداء و ایثارگران کارگر نمونه بارزی از این وفاداری هستند.

در سال های اخیر نیز کارگران در بخش اقتصاد و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و جهش فراوری ملی گام های بزرگی برداشته اند.

اما نباید تصور کرد که قشر کارگر به میزانی که در خدمت جامعه بوده، مورد توجه و تقدیر قرار گرفته است؛ بلکه راه زیادی در جهت تکریم مقام کارگر پیش روی جامعه و به ویژه مسئولان است.

باید توجه کرد تقویت مبانی فراوری ملی به عنوان رکن اساسی اقتصاد مقاومتی، مبارزه با ریشه های قاچاق کالا، توجه به وضع معیشت کارگران و مطالبات مشروع صنفی آنان و برنامه ریزی برای بالابردن سطح توان علمی کارگران در راستای تحقق اقتصاد دانش بنیان به عنوان یکی دیکر از ارکان اقتصاد مقاومتی باید در سرلوحه برنامه های همه مسئولان باشد.

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن ادای احترام به همه شهدا و ایثارگران کارگر و همه کارگران پرکوشش و اهل تدبیر و خرد، روز کارگر را تبریک گفته و برای کارگران و مسئولان بخش کارگری توفیقات الهی در جهت خدمت به کشور و انقلاب اسلامی را خواهان است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "راه زیادی در راستا تکریم مقام کارگر پیش روی جامعه به ویژه مسئولان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه زیادی در راستا تکریم مقام کارگر پیش روی جامعه به ویژه مسئولان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید