پرسپولیس با دو بازیکن محروم مقابل السد

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: در بازی مقابل السد دو بازیکن نمی توانند سرخپوشان را همراهی نمایند.

پرسپولیس با دو بازیکن محروم مقابل السد

به گزارش خبرنگاران، پندار خمارلو در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: بعد از بازی شب گذشته مقابل الدحیل که با نمایش خیره نماینده پرسپولیس همراه بود، بسیاری از طرفداران در خصوص محرومان تیم سئوال پرسیدند که با آنالیز گزارشات کنفدراسیون فوتبال آسیا که پس از سرانجام هر بازی رسما به باشگاه ارسال می شود، تعیین شد تنها کمال کامیابی نیا و محمد انصاری دو اخطاره هستند و بدین ترتیب در بازی دهم مهرماه مقابل السد نمی توانند پرسپولیس را همراهی نمایند. کمال در بازی رفت مقابل الجزیره که 17 اردیبهشت برگزار گردید اولین کارت زرد خود را گرفت و محمد انصاری نیز در بازی رفت برابر الدحیل نخستین اخطار خود را دریافت کرد که هردو دیشب دو اخطاره شدند.

مدیر رسانه ای سرخپوشان در خصوص محرومیت شجاع خلیل زاده گفت: شجاع فقط دیروز کارت زرد گرفت و اخطار قبلی او که مربوط به بازی برگشت مقابل السد بود به دلیل اینکه اخطارهای مرحله گروهی پاک گردیده است، منظور نمی شود و بدین ترتیب خلیل زاده برای بازی مقابل السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا مسئله ای ندارد.

به گزارش خبرنگاران دیدار رفت پرسپولیس و السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان 10 مهر در قطر و بازی برگشت اول آبان در تهران برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پرسپولیس با دو بازیکن محروم مقابل السد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس با دو بازیکن محروم مقابل السد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید