نامه تهدید آمیز موسوی به سعادتمند؛دردسر7میلیاردی استقلال

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، اواخر سال 98 عبدالرضا موسوی وقتی به خواست وزیر ورزش و جوانان به یاری استقلال آمد تا در ادامه حکم عضویت او در هیات مدیره صادر گردد، حدود 7 میلیارد تومان به باشگاه یاری کرد تا آبی پوشان در آن مقطع بتوانند برای سفر به امارات و قطر و شرکت در پلی آف لیگ قهرمانان دچار دردسر نگردد. پولی و یاری اقتصادی که تعیین شد بلاعوض نیست و یک قرارداد محکم پشت آن است.

نامه تهدید آمیز موسوی به سعادتمند؛دردسر7میلیاردی استقلال

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک موسوی طبق گزارشی که در وبلاگ عینک آفتابی شیک مفصل به آن پرداخته شد برای بازپس گیری یاری 7 میلیارد تومانی اش قراردادی را با اسماعیل خلیل زاده منعقد نموده بود که این مبلغ تمام و کمال تا اواسط اردیبهشت ماه به حسابش برگردانده گردد. عضو سابق هیات مدیره با انتشار پستی ضمن تایید این موضوع و مشخص جریمه 50 میلیون تومانی به ازای هر روز دیرکرد در بازپرداخت پول، به طرفداران قول داد که هدفش از این یاری اقتصادی سود کردن نبوده و جریمه دیرکرد 50 میلیونی را حتی در صورت دیرکرد طلب نخواهد نمود.

حالا پس از آنکه موسوی به دلیل اختلاف های مدیریتی از حضور در استقلال استعفا داده است، خبر می رسد که او به مدیرعامل جدید اعلام نموده قرضی که به باشگاه داده بود باید به موقع پرداخت گردد و در غیر این صورت طبق قرارداد به ازای هر روز تاخیر 50 میلیون تومان جریمه دیرکرد دریافت خواهد نمود!

اینکه باشگاه استقلال و مدیران وقت چرا و در په شرایطی زیر بار چنین قراردادی رفته اند در جای خود احتیاج به بحث و آنالیز دارد، اما موضوع مهم تر بدقولی و خلف وعده موسوی با طرفداران است. اگر او همان طور که اعلام نموده برای فشار وارد کردن به احمد سعادتمند که با او اختلاف دارد، بخواهد جریمه 50 میلیون تومانی را دریافت کند آنوقت خلف وعده نموده است.

عضو مستعفی هیات مدیره با انتشار پستی خطاب به طرفداران نوشت مبلغ 7 میلیارد تومان به صورت قرض الحسنه و برای 3 ماه در اختیار باشگاه قرارداده است و در ادمه تاکید نمود که طرفداران مطمئن باشند دعوایی بین او و باشگاه استقلال پیش نخواهد آمد و حتی یک ریال هم به عنوان جریمه دریافت نمی کند و فقط اصل پول را می گیرد. حالا در بحبوحه اختلاف و دعواهای مدیریتی خبر متفاوتی به گوش می رسد. جالب اینکه در ابتدای سال که هنوز بازگشت موسوی به استقلال منتفی نشده و با سعادتمند به اختلاف نخورده بودند، موسوی بیان کرد اولویت اول باشگاه باید پرداخت بدهی های خارجی اش باشد! اما به نظر می رسد اختلاف و دعواهای مدیریتی نظر موسوی را تغییر داده است!

منبع: همشهری آنلاین

به "نامه تهدید آمیز موسوی به سعادتمند؛دردسر7میلیاردی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه تهدید آمیز موسوی به سعادتمند؛دردسر7میلیاردی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید