فتحی: به جبران نتیجه بازی رفت مقابل السد ایمان داشته باشید

سرپرست باشگاه استقلال گفت: از بازیکنان می خواهم که همه به جبران نتیجه بازی رفت مقابل السد ایمان داشته باشند.

فتحی: به جبران نتیجه بازی رفت مقابل السد ایمان داشته باشید

به گزارش خبرنگاران، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال عصر امروز با حضور در محل تمرین آبی پوشان در جمع بازیکنان ضمن خسته نباشید به مربیان و کادرفنی گفت: می دانم که این روزها برخی از ناامیدی صحبت می نمایند اما من از شما می خواهم که همگی به جبران نتیجه بازی رفت مقابل السد ایمان داشته باشید و می دانم که کادرفنی نیز همین را از شما خواسته است.

وی اضافه نمود: برای نتیجه دریافت راهی قطر خواهیم شد و اگر تفکری جز این داشته باشیم، نادرست است. در این مدت باشگاه مسائل زیادی داشته که همه در جریان هستید. پرونده های فیفا، مجوز آسیا و غیره اما همه کوشش ما این است تا تیم شرایط خوبی داشته باشد و تا زمانی که شما نتیجه نگیرید، این اتفاق رخ نمی دهد. ما باید یک بازی خیلی خوب در دوحه داشته باشیم تا طرفداران اتفاقات بازی رفت را فراموش نمایند و سربلند به تهران باز گردیم.

سرپرست باشگاه استقلال در ادامه توضیح داد: هرآنچه انرژی و در توان دارید برای موفقیت در این دیدار به نمایش بگذارید تا خاطره بازی دور رفت پاک گردد. امیدوارم نتیجه بازی به شکلی باشد که همه سرافراز باشیم و در این مسیر هر آنچه در توان ما باشد، انجام می دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فتحی: به جبران نتیجه بازی رفت مقابل السد ایمان داشته باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی: به جبران نتیجه بازی رفت مقابل السد ایمان داشته باشید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید