عاملی: ریشه همه پیشرفت ها در استمرار جریان تعلیم و تعلم و اساتید توانمند است

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ریشه همه پیشرفت ها و موفقیت ها در استمرار جریان تعلیم و تعلم و معلمین و اساتید توانمند، متخصص، مومن، مسوولیت پذیر و دلسوز است.

عاملی: ریشه همه پیشرفت ها در استمرار جریان تعلیم و تعلم و اساتید توانمند است

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ عینک آفتابی شیک، سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی پیامی از معلمان مدارس و اساتید دانشگاه ها که در روزهایی که کشور درگیر شیوع ویروس کرونا است چراغ تعلیم و تربیت را روشن نگاه داشته اند تقدیر و تشکر کرد.

مشروح این پیام به شرح ذیل است:

تعطیلی مدارس و دانشگاه ها به دلیل شیوع ویروس کرونا، موجب نشد تا تعلیم و تعلم در ایران عزیز تعطیل شود و استمرار جریان مبارک علم آموزی در کشور، مرهون فرهنگیان و دانشگاهیان عزیز و بزرگوار است.

درود بر معلمان و استادان گرامی که در روزهای تعطیلی مدارس و دانشگاه ها دلسوزانه و مشفقانه و با گذشت از اوقات فراغت خود چراغ تعلیم و تعلم را روشن نگاه داشتند و بدون شک ملت قدرشناس ایران، این تلاش ها را با دیده سپاس و احترام می نگرد و قدردان معلمان و اساتیدی است که با احساس مسئولیت نگذاشتند چرخه علم آموزی کم فروغ شود.

این تلاش موفقیت آمیز از آنجا ناشی می شود که ریشه همه پیشرفت ها و موفقیت ها در استمرار جریان تعلیم و تعلم و حل مسائل اساسی کشور و معلمین و اساتید توانمند، متخصص، مومن، مسئولیت پذیر و دلسوز است که به صورت خستگی ناپذیر صحنه دانش پروری را شاداب و شکوفا می کنند.

جامعه علمی کشور از هوش و خلاقیت همراه با سازگاری اندیشمندانه با شرایط متفاوت برخوردار است و به خوبی آزمون خود را در بهره گیری از عقلانیت سیستمی و استفاده مفید از فنآوری های جدید با موفقیت به ثمر رساندند. همین جا لازم می دانم از سرکار خانم شهیمه صفایی معلم بزرگوار گیلانی که در سن 67 سالگی صمیمانه و بدون هیچ تکلفی در سنگر آموزش ادای وظیف می کنند و از امکانات فنآوری های جدید به خوبی و موثر استفاده می کنند، تشکر خاص داشته باشم.

همچنین از تلاش های مدبرانه وزیر آموزش و پرورش، حاجی میرزایی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، منصور غلامی و وزیر بهداشت و درمان، آقای مسعود نمکی و سورنا ستاری معاونت علم و فناوری رئیس جمهوری تشکر و قدردانی ویژه دارم و از خدای سبحان برای همه کارگزاران علم و دانش سالی سراسر نعمت و رحمت همراه با سلامتی و موفقیت را آرزومندم.

بطور حتم با توان بالا و والای متخصصین کشور عزیزمان شاهد ایرانی به مراتب قدرتمندتر از گذشته خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری فارس

به "عاملی: ریشه همه پیشرفت ها در استمرار جریان تعلیم و تعلم و اساتید توانمند است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاملی: ریشه همه پیشرفت ها در استمرار جریان تعلیم و تعلم و اساتید توانمند است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید