در سفر یک روزه استاندار کرمان به بافت چه می گذرد؟

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، شرکت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و افتتاح چند پروژه ره آورد سفر یک روزه استاندار کرمان به شهرستان بافت می باشد.

در سفر یک روزه استاندار کرمان به بافت چه می گذرد؟

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، محمدجواد فدایی امروز 18 مهرماه به شهرستان بافت سفر کرد و در ابتدای ورود به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

استاندار کرمان با همراهی معاون آموزشی دانشگاه پیغام نور کشور، فرماندار و جمعی از مسولان شهرستانی از واحد آموزشی شماره دو دانشگاه پیغام نور شهرستان بافت که با اعتبار چهار میلیارد و 600 میلیون تومان احداث شده بازدید کرد.

براساس این گزارش، افتتاح 5 هکتار زمین چمن مصنوعی، افتتاح طرح گلخانه ای با اعتبار 15 میلیارد تومان، بازدید از جاده وکیل آباد، شرکت در نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان ارزوییه، افتتاح روکش آسفالت شهرستان ارزوییه به محمود آباد به طول هشت کیلومتر، روکش آسفالت محور دولت آباد به صوغان به طول 10 کیلومتر و در مجموع با اعتبار سه میلیارد و 6 میلیون تومان، افتتاح 300 هکتار آبیاری تحت فشار با اعتبار چهار و نیم میلیارد تومان در شهرستان ارزوییه از جمله برنامه های سفر یک روزه استاندار به شهر ارزوئیه می باشند.

همچنین استاندار کرمان امروز با سفر مجدد به شهرستان بافت خط گاز رسانی به منطقه خبر و دشتاب را افتتاح خواهد نمود؛ ضمن آنکه محمدجواد فدایی بازدید از دانشگاه شهرستان بافت را نیز امروز در بخش پایانی سفر به شهرستان های جنوب غربی استان کرمان در دستور کار خود دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "در سفر یک روزه استاندار کرمان به بافت چه می گذرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در سفر یک روزه استاندار کرمان به بافت چه می گذرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید