دانشگاه ایلام چند دانشجوی خارجی دارد؟

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، رئیس گروه همکاری های علمی بین المللی دانشگاه ایلام گفت: هم اکنون 70 دانشجوی خارجی در دانشگاه ایلام مشغول تحصیل هستند و 126 درخواست پذیرش هم در دست آنالیز است.

دانشگاه ایلام چند دانشجوی خارجی دارد؟

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، به نقل از روابط عمومی دانشگاه ایلام، دکتر عامر خیری با بیان اینکه زیرساخت های لازم برای افزایش حضور دانشجویان خارجی در دانشگاه ایلام فراهم شده است، اظهار کرد: در چند سال اخیر و بر اساس برنامه دانشگاه زیرساخت های رفاهی، آموزشی و پژوهشی برای حضور بهتر دانشجویان خارجی در دانشگاه ایلام فراهم شده و این دانشگاه در رقابت با دانشگاه های بزرگ کشور، دانشگاه ایلام پیروز به جذب دانشجوی خارجی از سه کشور مختلف شد.

وی گفت: هم اکنون 126 درخواست برای پذیرش در مقاطع مختلف تحصیلی به دفتر همکاری های علمی دانشگاه ایلام ارسال شده و در سال تحصیلی جدید در مجموع 42 دانشجوی خارجی ورودی جدید در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه ایلام ثبت نام کردند که با این احتساب هم اکنون 70 دانشجوی خارجی در دانشگاه ایلام مشغول به تحصیل هستند و بعد از ایام اربعین هم تعداد دیگری برای ثبت نام در دانشگاه حضور خواهند یافت.

رئیس گروه همکاری های علمی بین المللی دانشگاه، گفت: تاکنون 30 دانشجوی خارجی در مقاطع تحصیلی مختلف از دانشگاه ایلام فارغ التحصیل شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دانشگاه ایلام چند دانشجوی خارجی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه ایلام چند دانشجوی خارجی دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید