تعویق المپیک برای ورزشکاران مصدوم بهتر شد

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، نخستین کاراته کای المپیکی ایران گفت: درست است که تعویق المپیک برای ورزشکاران و مربیان ناراحت کننده است، ولی باید نگاه مثبت به این اتفاق داشت.

تعویق المپیک برای ورزشکاران مصدوم بهتر شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عینک آفتابی شیک به نقل از سایت فدراسیون کاراته، بهمن عسگری درباره شرایط روز های اخیرش و تعطیلی ارود های تیم ملی گفت: با شرایط موجود در کشور انجام تمرینات گروهی غیرممکن است. با این حال من هم مثل سایر ورزشکاران برای انکه بدنم افت نکند، تمرینات آمادگی جسمانی را در منزل دنبال می کنم.

وی اضافه نمود: این روز ها همه درگیر بیماری کرونا هستند. امیدوارم هر چه زودتر زنجیره شیوع این ویروس پاره شود تا همه چیز به روال عادی خود باز شود.

نخستین کاراته کای المپیکی ایران ادامه داد: عاجزانه از مردم عزیزمان تقاضا دارم موضوع کرونا را جدی تر بگیرند. کمتر از منزل خارج شوند. همین حالا بسیاری از پزشکان، پرستاران و کادر درمان برای سلامتی ما از جان مایه میگذارند. در جدی بودن کرونا همین بس که المپیک بزرگترین رویداد ورزشی دنیا یک سال به تعویق افتاده است. تردید ندارم اگر هنه دست به دست هم بدهیم می توانیم ویروس کرونا را ریشه کن کنیم.

عسگری در واکنش به تعویق مسابقات المپیک توکیو نیز عنوان داشت: چند روزی است که خبر تعویق المپیک رسما اعلام شده. درست است که این اتفاق برای ورزشکاران و مربیان ناراحت کننده است، ولی باید نگاه مثبت به این اتفاق داشت. من به شخصه همواره نگاهم مثبت بوده و خوبی های این تصمیم را در نظر می گیریم.

وی یادآ ور شد: یکی از نکات مثبت دیر برگزار شدن المپیک، بهتر شدن شرایط برای ورزشکاران مصدوم است. مسلما با وضع موجود ورزشکارانی، چون حمیده عباسعلی، حسن یزدانی، سهراب مرادی و سایر قهرمانان که اسیب دیدگی داشتند با شرایط مطلوب در توکیو حاضر می شوند.

عسگری در سرانجام اعلام کرد: تمام هم و غم ما ورزشکاران ان است که کاروان کشورمان از توکیو با دست پر بازشود. امیدوارم دعای خیر مردم مثل همواره شامل حال ورزشکاران شود و کاروان ایران بهترین نتایج را در المپیک کسب کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تعویق المپیک برای ورزشکاران مصدوم بهتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق المپیک برای ورزشکاران مصدوم بهتر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید