علیپور: با تصمیم جدید WKF حق هیچ ورزشکاری تضییع نمی گردد، در توکیو مدال می خواهم

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، ملی پوش کاراته کشورمان گفت: هدف من تنها رسیدن به المپیک نیست، بلکه تمام انرژی خود را می گذارم تا در توکیو کسب مدال کنم.

علیپور: با تصمیم جدید WKF حق هیچ ورزشکاری تضییع نمی گردد، در توکیو مدال می خواهم

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، رزیتا علیپور در مورد تصمیم جدید فدراسیون دنیای کاراته برای برگزاری مسابقات لیگ دنیای کاراته وان مراکش گفت: قابل پیش بینی بود که با تعویق مسابقات المپیک آخرین رقابت کاراته وان برای کسب سهمیه برگزار گردد. این شرایط موجب شد تا حق هیچ ورزشکاری تضییع نگردد. ورزشکارانی مثل من این شانس را داشتند که با موفقیت در کاراته وان مراکش جواز حضور در المپیک را کسب نمایند.

وی اضافه نمود: امیدوارم با شرکت در مسابقات پیش رو و کسب مقام بتوانم جزو نفرات المپیکی کاراته ایران باشم. هدف من تنها رسیدن به المپیک نیست، تمام انرژی خود را می گذارم که در توکیو هم کسب مدال کنم. هر چند این کار سخت است که ورزشکاران ما توانایی انجام آن را دارند.

ملی پوش کاراته کشورمان اظهار داشت: شانس من برای کسب سهمیه بالاست. در صورتی که کاراته کای صربستان در مسابقات قهرمانی اروپا نتواند مدال بگیرد، آن وقت راه رسیدن من به المپیک هموارتر می گردد. فاصله امتیازی من با این ورزشکار صرب که در حال حاضر به عنوان نفر چهارم رنکینگ سهمیه المپیک را در اختیار دارد و در سال 2018 قهرمان دنیا نیز شده بود، تنها 375 امتیاز است، ضمن اینکه نتیجه ورزشکاران فرانسه و کانادا نیز برای من اهمیت دارد.

علیپور در خاتمه توضیح داد: حضور در کاراته وان مراکش برای من یک فرصت است. تمام تلاشم این است که بهترین نتیجه را بگیرم و نیم نگاهی نیز به نتایج رقبا داشته باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علیپور: با تصمیم جدید WKF حق هیچ ورزشکاری تضییع نمی گردد، در توکیو مدال می خواهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیپور: با تصمیم جدید WKF حق هیچ ورزشکاری تضییع نمی گردد، در توکیو مدال می خواهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید