افتتاح 27پروژه مسکن مهر، 36پروژه راه روستایی به بهره برداری می رسد

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، غلامحسین شیری ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان نمود: هفته دولت زمانی است برای نشان دادن کوشش ها و زحماتی که مسئولان برای حمایت و پشتیبانی از میلیون ها نفر از مردم ایران انجام داده اند.

افتتاح 27پروژه مسکن مهر، 36پروژه راه روستایی به بهره برداری می رسد

وی اضافه کرد: هفته دولت فرصت مغتنمی است برای تجلیل از تفکر انقلابی دو شهید بزرگوار رجایی و باهنر که با سرلوحه قرار دادن نام و اهداف خود حرکتی پرمعنا را در دفتر عدالت ایران اسلامی رقم زدند.

این مقام مسئول با اشاره به افتتاح پروژه های مسکن هفته دولت مطرح کرد: تعداد 27 پروژه مسکن مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر بندرعباس، میناب، رودان و بندرلنگه افتتاح می گردد.

شیری با اشاره به تعداد واحدهای مسکن مهر قابل افتتاح در این هفته نیز اظهارداشت: تعداد سه هزار و 180 واحد مسکن مهر با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و 396 میلیون ریال ساخته و به دستگاه های مربوطه تحویل داده گردیده است.

وی یادآور شد: اعتبار هزینه گردیده در پروژه های مسکن مهر از محل تسهیلات بانک و آورده متقاضیان تامین گردیده است.

شیری مطرح کرد: تجلیل و پاسداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر فرصت مغتنمی برای تجلیل از یک تفکر انقلابی است.

وی اضافه کرد: گرامیداشت هفته دولت برگ زدن فصل درخشانی از صفحات زرین خدمتگزاری در نظام اسلامی است و این سیره و منش خدمت خالصانه در اذهان دوست داران انقلاب اسلامی تا ابد به یادگار خواهد ماند.

این مقام مسئول با اشاره به افتتاح 36 پروژه راه روستایی در هفته دولت اظهار کرد: این تعداد پروژه در راه مواصلاتی روستایی شهرستان های بستک، بندرخمیر، بندرعباس، بندرلنگه، حاجی آباد و میناب افتتاح و مورد بهره برداری قرار میگیرد.

شیری تشریح کرد: طول راه های مواصلاتی روستایی قابل افتتاح 95.6 کیلومتر است که با هزینه ای بالغ بر 377 هزار میلیون ریال مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی توضیح داد: با افتتاح و بهره برداری از این مقدار راه روستایی بخش اعظمی از مشکلات راه مواصلاتی روستایی در استان برطرف می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "افتتاح 27پروژه مسکن مهر، 36پروژه راه روستایی به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 27پروژه مسکن مهر، 36پروژه راه روستایی به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید