لیگ برتر بسکتبال، ادامه شگفتی سازی مشهدی ها، شکست سنکین مس در اصفهان

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر بسکتبال با پیروزی تیم های توفارقان آذرشهر، نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان، آویژه صنعت و اکسون تهران پیگیری شد.

لیگ برتر بسکتبال، ادامه شگفتی سازی مشهدی ها، شکست سنکین مس در اصفهان

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، تیم های توفارقان آذرشهر، نفت آبادان، ذوب آهن اصفهان، آویژه صنعت و اکسون تهران در شروع هفته پانزدهم لیگ برتر بسکتبال مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

تیم نفت در سالن 17 شهریور آبادان با نتیجه 81 بر 69 میهمان خود شهرداری بندر عباس را شکست داد. سعید داورپناه 27 امتیاز برای نفت و کدار ادواردز 25 امتیاز برای شهرداری کسب کردند.

تیم توفارقان در یک بازی نزدیک با حساب 74 بر 70 میزبان خود پدافند را از پیش رو برداشت. کلوین آمایو 30 امتیاز برای توفارقان کسب کرد.

تیم ذوب آهن در یک بازی برتر که در سالن ملت اصفهان برگزار گردید با نتیجه 81 بر 48 مس کرمان را شکست داد. بیش از نیمی از امتیازات مس (26) را مجید رحیمیان برای این تیم کسب کرد. نتیجه کوارتر دوم این بازی 21 بر 8 به سود میزبان بود.

شهرداری قروین هم در تهران 73 بر 77 از اکسون بازنده شد. کریستین گبریل 34 امتیاز و 7 ریباند برای قزوین داشت.

تیم آویژه صنعت مشهد هم در ادامه نتایج درخشان خود با نتیجه 79 بر 71 پتروشیمی بندر امام را شکست داد. مشهدی ها در یک بازی عقب افتاده از هفته ششم، صنعت نفت آبادان را نیز مغلوب نموده بودند.

2 بازی دیگر در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر بسکتبال، ادامه شگفتی سازی مشهدی ها، شکست سنکین مس در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر بسکتبال، ادامه شگفتی سازی مشهدی ها، شکست سنکین مس در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید