خلبان پرواز تهران - ماهشهر از کار تعلیق شد

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، وزیر راه و شهرسازی گفت: خلبان پرواز تهران - ماهشهر که هفته گذشته پس از فرود، از باند منحرف و با خروج از فرودگاه، وارد اتوبان شده بود، از کار تعلیق شد.

خلبان پرواز تهران - ماهشهر از کار تعلیق شد

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در مراسم گرامیداشت سالگرد ورود امام خمینی(ره) به فرودگاه مهرآباد، اظهار کرد: سوانح هوایی در همه جای جهان اتفاق می افتد اما بعضی آگاهانه یا ناآگاهانه، صنعت هوانوردی را زیر سوال می برند. بر اساس مقررات و ضوابط بین المللی، همه سوانح هواپیمایی آنالیز می گردد اما نباید صنعت هوانوردی را زیر سوال برد.

وی درباره حادثه اتفاق افتاده برای پرواز تهران - ماهشهر در هفته گذشته، گفت: خلبان این هواپیما تعلیق شده است و همه سوانح هواپیمایی از جمله این حادثه به دقت و براساس مقررات و ضوابط بین المللی حاکم آنالیز می گردد.

اسلامی در ادامه درباره فرایند آنالیز سانحه هواپیمای اوکراین و این که جعبه سیاه این هواپیما چه سرنوشتی پیدا می نماید، گفت: این سانحه هوایی بر اساس انکس 13 مورد آنالیز قرار می گیرد و همه ابعاد و جوانب آن آنالیز خواهد شد. یکی از آن آیتم ها جعبه سیاه هواپیماست و این آنالیز ها به صورت مشترک با کشور اوکراین انجام می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "خلبان پرواز تهران - ماهشهر از کار تعلیق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلبان پرواز تهران - ماهشهر از کار تعلیق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید