جای سوزن روی مچ رهبر کره شمالی ، چه بلایی سر کیم جونگ اون آمده است؟

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، کارشناسان پزشکی می گویند در تصاویر جدیدی که از رهبر کره شمالی منتشر شده جای سوزن عمل جراحی روی دست او مشاهده می گردد و این می تواند نشانه ای باشد از اینکه عمل جراحی قلب انجام داده است.

جای سوزن روی مچ رهبر کره شمالی ، چه بلایی سر کیم جونگ اون آمده است؟

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، ایسنا به نقل از دیلی میل نوشت: چند کارشناس پزشکی می گویند جای سوزنی که روی دست کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی مشاهده شده، می تواند نشانه ای باشد از اینکه او عمل جراحی قلب انجام داده است.

بر اساس گزارش هایی که در رسانه رسمی کره شمالی منتشر شده، کیم جونگ اون ظاهراً روز گذشته بعد از بیست روز غیبت مجدداً در انظار عمومی ظاهر شده است.

در تصاویر جدیدی که این رسانه ها از کیم جونگ اون منتشر نموده اند، او در یک مراسم افتتاح یک کارخانه کود در شهر سانچون حضور یافته است.

پایگاه اینترنتی ان کی نیوز گزارش کرد، کارشناسان پزشکی اقدام به ارزیابی ویدیوهای منتشرشده از این بازدید کیم جونگ اون نموده و ادعا کردند علامت های روی دست های این رهبر کره شمالی نشان می دهند که او عمل جراحی قلب انجام داده است.

در این تصاویر جدید کیم جونگ اون در حالی که لبخند به لب دارد با دستیارانش در حین حضور در این مراسم صحبت می نماید و همچنین به بازدید از دیگر نقاط کارخانه مذکور می رود، هر چند که صحت این تصاویر به صورت مستقل قابل تایید نیست.

همچنین چند مقام ارشد دیگر کره شمالی از جمله کیم یو جونگ، خواهر رهبر این کشور نیز طبق گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی در این مراسم وی را همراهی کردند. در بخشی از این تصاویر هنگامی که رهبر کره شمالی مشغول راندن یک خودروی مخصوص زمین گلف است علامت هایی روی مچ دست وی به چشم می خورد. این ماشین مخصوص زمین گلف نیز بسیار شبیه به ماشینی است که او در سال 2014 زمانی که بعد از مدت ها دوری از انظار عمومی با یک چوب دستی مجدداً ظاهر شد، از آن استفاده کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به پرسشی درباره این گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی گفت: من فعلا ترجیح می دهم درباره این گزارش اظهار نظر نکنم و ما در زمان مناسب درباره آن حرف برای گفتن خواهیم داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "جای سوزن روی مچ رهبر کره شمالی ، چه بلایی سر کیم جونگ اون آمده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جای سوزن روی مچ رهبر کره شمالی ، چه بلایی سر کیم جونگ اون آمده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید