20 میلیارد تومان صرف پروژه های عمرانی بومهن شد

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، سعید علی بخشی در مراسم تجلیل از خبرنگاران طی سخنانی با اشاره به رشد روز افزون شبکه و فضاهای مجازی اظهار داشت: با توجه به اینکه خبرنگاران وظیفه سنگین انتقال اخبار موثق و روشنگری اذهان عمومی را بر عهده دارند در این برهه که کشور بیشتر از هر زمان دیگری به دریافت اخبار و اطلاعات امیدوار کننده و صحیح نیازمند است مسئولیت اصحاب رسانه سنگین تر از قبل شده است.

20 میلیارد تومان صرف پروژه های عمرانی بومهن شد

بخشی در ادامه با اشاره به اینکه کار فرهنگی کاری نیست که به چشم دیده شود افزود: دشمن با توجه به امکاناتی که دارد در زمینه های فرهنگی بیشتر از خود ما کار کرده است چرا که دشمن درصدد گرفتن فرهنگ و اعتقادات جوانان کشور است.

وی با بیان اینکه نباید از انتقاد سازنده فاصله گرفت گفت: باید فرهنگ سازی کنیم که مردم انتقاد سازنده داشته باشند و اگر معضلی را در شهر مشاهده می کنند با انتقاد سازنده آن را بیان کنند و بهانه به دست رسانه های معاند ندهند.

شهردار بومهن با تشریح اقداماتی که توسط شهرداری و شورای شهر بومهن صورت گرفته است گفت: 3 سوله ورزشی در هفته دولت افتتاح می شود و مقبره شهدا با سرعت خوبی در حال انجام است و همچنین کلنگ زنی فرهنگسرا و فاز دوم آتشنشانی و هلال احمر نیز در هفته دولت انجام خواهد شد.

بخشی با اشاره به اینکه در شهر بومهن فعالیت های فرهنگی هم تراز با فعالیت ها و پروژه های عمرانی پیشرفت دارد، گفت: در زمینه فرهنگی تلاش کردیم برای سال جاری ستاد نوروزی خوبی تشکیل شود و در استان تهران به رتبه سوم دست پیدا کردیم.

وی در ادامه به بودجه بومهن اشاره کرد و گفت: بودجه شهر 45 میلیارد تومان بوده است که از این میزان 25 میلیارد صرف هزینه های جاری و20 میلیارد تومان بودجه پروژه های عمرانی بوده است.

منبع: mehrnews.com

به "20 میلیارد تومان صرف پروژه های عمرانی بومهن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 میلیارد تومان صرف پروژه های عمرانی بومهن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید