رد پیشنهاد تعطیلی کنگره آمریکا به علت شیوع کرونا

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، نمایندگان کنگره آمریکا طرح تعطیلی این نهاد به خاطر گسترش ویروس کرونا در این کشور را رد کردند.

رد پیشنهاد تعطیلی کنگره آمریکا به علت شیوع کرونا

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک از وبلاگ عینک آفتابی شیک ، نمایندگان کنگره آمریکا روز سه شنبه ایده تعطیلی کنگره به خاطر گسترش کرونا در آمریکا را رد کردند. این تصمیم با توجه به ضرورت نشان دادن آرامش در برابر بحران بهداشتی کنونی اجرا شده است.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، در نشستی با نمایندگان حزب دموکرات این کشور در گفت: ما ناخدایان این کشتی هستیم. ما آخرین نفری هستیم که بیرون خواهیم رفت..

اما در گفت وگو های خصوصی، نمایندگان ارشد هر دو حزب آمریکا در حال آنالیز ضرورت تعطیلی کنگره به منظور اجتناب از ابتلای هزاران بازدیدنماینده، کارمند و نماینده ای هستند که به صورت معمول در سالن های کنگره تجمع می نمایند.

جان کورنین، نماینده سنای آمریکا از حزب جمهوری خواه این کشور، گفت: مردمان بسیاری دارند ما را تماشا می نمایند و به نظرم مهم است که عاقلانه و نه با هراس عمل کنیم. این کار علامتی را برای مردمان فراوانی در کشور خواهد فرستاد.

این در حالی است در پی شیوع کرونا در آمریکا، شماری از اعضای کنگره این کشور که مشکوک به ابتلا به این بیماری هستند، شخصا خود را قرنطینه کردند.

منبع: جام جم آنلاین

به "رد پیشنهاد تعطیلی کنگره آمریکا به علت شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد پیشنهاد تعطیلی کنگره آمریکا به علت شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید