تقدیم اجراهای تئاتر شهر به عزت الله انتظامی

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، اجرای پایانی آثار نمایشی به صحنه رفته در مجموعه تئاتر شهر روز جمعه 26 مرداد ماه به استاد عزت الله انتظامی بازیگر فقید تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان تقدیم شد.

تقدیم اجراهای تئاتر شهر به عزت الله انتظامی

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر در حالی روز جمعه 26 مرداد ماه به اجراهای خود خاتمه دادند که گروه ها و هنرمندان این آثار نمایشی اجرای خود را به زنده یاد عزت الله انتظامی بازیگر تئاتر، سینما کشورمان تقدیم کردند.

طی روزهای گذشته نمایش های خسیس به کارگردانی مریم کاظمی در تالار اصلی، ریچارد سوم اجرا نمی گردد به کارگردانی روح الله جعفری در تالار چهارسو، خداحافظ باغ آلبالوی من به کارگردانی سارا مخاوات در تالار سایه، سس توت فرنگی به کارگردانی مهدی پاشایی در تالار قشقایی و گزارش وضع هوا به کارگردانی عاطفه تهرانی در تالار قشقایی روی صحنه بودند.

بر اساس این گزارش، مجموعه تئاتر شهر روزهای اول تا هفتم شهریور ماه میزبان گروه های شرکت کننده در هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی خواهند بود. این در حالی است که برنامههای جدید تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر طی روزهای آینده اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تقدیم اجراهای تئاتر شهر به عزت الله انتظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیم اجراهای تئاتر شهر به عزت الله انتظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید