بلیت مخاطب مردمی جشنواره فیلم فجر اضافه می گردد

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، در کمتر از پنج ساعت از آغاز پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر، 90 هزار قطعه بلیت پیش خرید شد.

بلیت مخاطب مردمی جشنواره فیلم فجر اضافه می گردد

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک و طبق گفته سیمون سیمونیان، مدیر دبیرخانه سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر ، پیش فروش بلیت های این دوره از جشنواره که از ساعت 12 ظهر یکشنبه، 30 دی ماه شروع شده با استقبال علاقه مندان روبرو شده تا جایی که دست اندرکاران جشنواره در صدد هستند تا درصدی از سهم نهادها و ارگان ها کم و به ظرفیت مخاطب مردمی اضافه نمایند.

پیش تر علیزاده، مدیر اجرایی جشنواره گفته بود که بین 15 تا 17 درصد سهم بلیت ارگان ها خواهد بود.

سیمونیان همچنین گفته است: سال جاری با اینکه در هر سانس ظرفیت سینماها را افزایش داده ایم، با استقبال بالای مخاطب روبه رو شدیم. سال گذشته در هر سانس 7500 ظرفیت داشتیم و سال جاری این ظرفیت به 9400 در هر سانس افزایش یافته است. همچنین بعد از گذشت یک ساعت از بازگشایی سامانه پیش فروش بلیت فیلم ها 8 هزار سری، یعنی 80000 بلیت خریداری شد.

وی ادامه داد: فروش اینترنتی اولویت خریداری بلیت است، چون از این طریق بازار سیاه خرید و فروش بلیت به شیوه غیرقانونی از بین خواهد رفت. مخاطبین می توانند با هر کدملی 4 سری از یک سانس خریداری نمایند و امیدوارم مخاطبین محترم در فرصت باقی مانده در سینماهایی که ظرفیت دارند، بلیت خریداری نمایند.

براساس سامانه پیش فروش بلیت های جشنواره، ظرفیت پردیس تازه تاسیس گالریا که تقریبا با جشنواره افتتاح می گردد پر شده و تا لحظه انتشار این خبر، بلیت اینترنتی مجموعه های آزادی، فرهنگ، مگامال، موزه سینما، باغ کتاب، استقلال و جوان به طور کامل و نیز بخش عمده پردیس کورش فروش رفته است.

پیش بینی مسئولان جشنواره بر این است که اگرچه موقعیت جغرافیایی سالن های سینمایی در استقبال مخاطب تاثیر دارد، اما در فرصت باقی مانده تا خاتمه پیش فروش که ساعت 18 چهارشنبه، دوم بهمن است، بلیت ها تمام می شوند.

علیزاده پیش از این به وبلاگ عینک آفتابی شیک گفته بود: براساس پیش بینی اجرا شده ظرفیت سینمای مردمی 17 مجموعه با 34 سالن و 9500 جایگاه است که این ظرفیت سال جاری نسبت به سال قبل به اندازه دو هزار جایگاه بیشتر شده است. همچنین سال جاری مطابق دوره های قبل، فروش بلیت در گیشه را هم داریم و ظرفیت هم بیشتر شده تا مردم کمتر در صف بمانند. ضمن اینکه بنا به بودن متقاضی، سانس فوق العاده هم دایر خواهد شد.

فیلم های این دوره از جشنواره برای سینماهای مردمی در سه جدول 10 تایی تعیین شده اند که فیلم های آن شب کورش آهاری، سه کام حبس سامان سالور، شنای پروانه محمد کارت و خون شد مسعود کیمیایی با رده بندی سنی برای نمایش آماده شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بلیت مخاطب مردمی جشنواره فیلم فجر اضافه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلیت مخاطب مردمی جشنواره فیلم فجر اضافه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید