استقلال هنوز مدارک سوپرجام را به CAS نفرستاده

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک، باشگاه استقلال هنوز مستنداتش را به CAS نفرستاده است.

استقلال هنوز مدارک سوپرجام را به CAS نفرستاده

به گزارش وبلاگ عینک آفتابی شیک ، سازمان لیگ جام قهرمانی سوپر جام را به پرسپولیس اهدا کرد و این موضوع واکنش های شدیدی از سوی استقلالی ها در پی داشت. مسوولان باشگاه استقلال معتقد بودند که این اقدام سازمان لیگ به نوعی بی تدبیری است و باعث ایجاد تنش بین طرفداران سرخابی می گردد. حتی علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال مصاحبه کرد و گفت که سازمان لیگ با این کار باعث جنجال می گردد و وقتی رأی CAS به سود استقلال صادر گردد و مجبور باشد جام را به استقلال بازگرداند، با مشکل بزرگ تری روبرو خواهد شد.

استقلالی ها اصرار داشتند که سازمان لیگ باید تا زمان اعلام رأی دادگاه حکمیت عالی ورزش صبر می کرد و سپس حق را به حق دار می داد. حتی مسوولان باشگاه استقلال در مقابل این صحبت سازمان لیگ که قانون این اجازه را می دهد که براساس حکم استیناف عمل نمایند، معتقد هستند که سازمان لیگ باید با استفاده از همان قانون تدبیرهایی به کار می برد از اهدای جام خودداری می کرد.

همه این ها در حالی است که معمولاً بعد از ارائه مستندات، مدت زمان زیادی طول می کشد تا رأی دادگاه حکمیت ورزش صادر گردد و باشگاه استقلال هنوز مستنداتش را به CAS نفرستاده است.

مهلت باشگاه استقلال برای ارائه مستندات خود به دادگاه حکمیت ورزش، تا پنج شنبه گذشته مهلت داشته است اما این مهلت تمام شده و درخواست باشگاه استقلال برای تمدید مهلت به مدت یک ماه دیگر، با موافقت دادگاه حکمیت همراه نبوده است.

دادگاه حکمیت عالی ورزش تنها با این موضوع موافقت نموده که باشگاه استقلال تا پنج شنبه پیش رو مستندات خود را ارسال کند و مهلتی بیشتر از این در اختیار استقلالی ها قرار نداده است.

حالا باشگاه استقلال مدت زمان زیادی برای ارائه مستندات قوی در اختیار ندارد و دادگاه CAS برای تغییر رأی پرونده های خود، قوی ترین مستندات را می پذیرد و در این زمینه بسیار سخت گیر است. البته مسوولان باشگاه معتقدند تا همین حالا هم مدارک آن ها کافی و قوی است و با همین مدارک هم به تغییر حکم استیناف مبنی بر قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام امیدوار هستند.

اینکه هنوز باشگاه این مدارک را ارسال ننموده اما خود نشان می دهد که به این زودی ها نمی توان منتظر رأی دادگاه حکمیت عالی ورزش درباره سوپرجام بود. هرچند که مسوولان باشگاه استقلال معتقدند که صدور این رأی تا هر زمانی هم که طول بکشد باید منتظر این رأی می ماند.

670 – 10

منبع: ایران ورزشی

به "استقلال هنوز مدارک سوپرجام را به CAS نفرستاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال هنوز مدارک سوپرجام را به CAS نفرستاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید